Bajkowa Wielka Gala Charytatywna Fundacji MAM MARZENIE

Już po raz dwunasty Fundacja Mam Marzenie zaprasza na Wielką Galę Charytatywną. Tegoroczna edycja, organizowana z Disney Polska, odbędzie się 10 grudnia o godzinie 17.00 w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. W magiczny świat wprowadzą widzów najpiękniejsze piosenki z filmów Disney’a. Na scenie wystąpią m.in. Michał Szpak, Kasia Wilk, Paulina Przybysz a także Myszki Miki i Minnie, Kaczor Donald oraz Goofy. Całkowity dochód z Gali przeznaczony zostanie na spełnianie marzeń chorych dzieci.

Fundacja Mam Marzenie spełnia pragnienia dzieci w wieku 3 – 18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Zwieńczeniem całorocznych działań wolontariuszy jest Wielka Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie, która 10 grudnia odbędzie się już po raz dwunasty w Poznaniu w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza przy ulicy Wieniawskiego 1.

– W tym roku poświęcamy ją marzeniom o byciu księżniczką, marzeniom o pobycie w Disneylandzie, marzeniom o spotkaniach z postaciami z filmów. Jednym słowem, marzeniom bajkowym – mówi Karolina Adamska, Prezes Fundacji Mam Marzenie.

Galę poprowadzi Ambasadorka Fundacji, Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Wolny, dziennikarz znany m.in. z telewizyjnej Panoramy. Na scenie wystąpią zaproszone gwiazdy, m.in. Michał Szpak, Paulina Przybysz, Kasia Wilk, wykonując utwory z filmów Disney’a takich jak: „Kraina Lodu”, „Toy Story”, czy też „Król Lew”. Akompaniament zapewni poznańska orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra.

Specjalnie na Galę do Poznania przylecą z Disneylandu oryginalne postaci z filmów: Myszki Miki i Minnie, Kaczor Donald, Goofy.

Gala Fundacji Mam Marzenie zgromadzi gwiazdy o wielkich sercach w jednym miejscu. Tradycyjnie na scenie spełnią się magiczne marzenia. To będzie niezapomniany wieczór!

Partnerem Gali jest Disney Polska. Patronat medialny objęła stacja TVP, TVP Poznań, Mamo to ja, Babyonline.pl, Radio Merkury i Głos Wielkopolski.

Bilety do nabycia na stronie bilety24.pl:

https://www.bilety24.pl/koncert/xii-wielka-charytatywna-gala-fundacji-mam-marzenie-milion-gwiazd-na-niebie-lsni–28243?id=140207

Zapraszamy też na stronę wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/galafmm2016/?ref=notif&notif_t=page_user_activity&notif_id=1478358798662078

Kontakt dla mediów:

Daria Grzesiek

Biuro prasowe Fundacji Mam Marzenie

Partner of Promotion Sp. z o.o.

ul. Belgradzka 8 lok. 01
02-793 Warszawa
phone: 22 858 74 58 wew. 30
fax: 22 858 74 58 wew. 35

e-mail: media@mammarzenie.org

O Fundacji Mam Marzenie:

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 6 700 marzeń chorych dzieci.

gala-2016_plakat