1. urodziny książki „Chcę być kimś!”

Zjechali się z ponad 25 szkół!

Blisko 800 młodych osób w wieku 12 – 19 lat przyjechało na spotkanie z Michałem Zawadką, autorem bestsellerowej serii książek „Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone”. To największe tego typu wydarzenie w Polsce.

Spotkanie odbyło się 1. grudnia 2017 roku podczas 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Warsztat zorganizowali Wrocławski Dom Literatury i wydawnictwo Mind&Dream.

Podczas spotkania, Fundacja Chcę Być Kimś przekazała książki dla blisko 40 bibliotek szkolnych.

O wartości jednostki, docenianiu siebie i innych, wyznaczaniu celów, zarządzaniu sobą w czasie, budowaniu relacji, empatii, roli wiedzy w życiu, wadze czytania książek, samodyscyplinie, indywidualności i wielu innych kwestiach rozwoju osobistego i społecznego, z ogromną ciekawością  słuchały setki młodzieży, rodziców i nauczycieli, zgromadzonych w sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego.

Pełne dobrej energii spotkanie zakończyło się zdjęciami z autorem i ponad półtoragodzinnym podpisywaniem książek przez Michała Zawadkę.

Były to symboliczne 1. urodziny książki „Chcę być kimś!”

Rok od premiery to:

  • ponad 12 tysięcy młodych ludzi na spotkaniach w całej Polsce
  • blisko tysiąc maili od czytelników i uczestników spotkań do autora
  • ponad 70 tygodni bez przerwy na szczycie listy bestsellerów TOP 100 dla młodzieży w com
  • ponad 25 000 sprzedanych egzemplarzy
  • dwie dostępne części serii aktualnie przekładane są na język angielski.Małgorzata Zawadka_3 Małgorzata Zawadka_2 Małgorzata Zawadka_1 Rafał Gronecki_3 Rafał Gronecki_1 Rafał Gronecki_4